Improfests Nr.5 – aidā!

fests477

Pēc nelielas pauzes Katlakalna Tautas namā atgriežas “Improfests” – festivāls, kas vieno dažādus improvizācijas cienītājus gan aktieru, gan skatītāju pusē. Jau 22. janvārī organizatori aicina improvizācijas teātru dalībniekus un skatītājus tikties šādā pasākumā jau piekto reizi, un viņuprāt 5 ir labs skaitlis, lai šo festivālu varētu jau saukt par tradīciju.

“Festivāla būtība arī šoreiz nemainās. Katrs festivāla dalībnieks uzstājās ar aptuveni 30 minūšu izrādi, kuras laikā prezentē, kas nu labāk padodas un patīk improvizācijas lauciņā, vai nu tās ir īsās formas, vai nu garās formas, varbūt muzikālās vai vēl kādas citas. Līdz ar to skatītājam paveras plašāka improvizācijas teātru pieredze un dažādība nekā līdz šim.

Brīdinām, ka festivāls noris nepiespiestā atmosfērā, būs iespēja jautri izsmieties un pat iegūt jaunus draugus. Tiek aicināti visi, kam humors cieņā, protams, drīkst ņemt līdzi arī ģimeni, draugus, paziņas, kaimiņus un citus…”

Festivāla noslēgumā tradicionāli paredzēts kāds garāks improvizācijas šovs. Pasākuma norise paredzēta pie galdiņiem ar līdzpaņemtu cienastu – ieejas maksa pasākumā noteikta 3€; vietu rezervācija pa tālr. 26439276.

KĀ NOKĻŪT PASĀKUMA VIETĀ: http://improteatris.lv/?page_id=957

ZIŅAS PAR FESTIVĀLU: https://www.facebook.com/events/1027965213927946/

festafisa

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *