Tas pats – vai varbūt cits?

cits

Darba nedēļas izskaņā improteatris.lv viesojās jauna – “CITa improvizācijas teātra” pirmizrādē, kura norisinājās teātra un džeza klubā “Hamlets”.

Jaunajā trupā iekļāvušies vietējās improvizācijas skatuves gardēžiem jau labi zināmi aktieri, kas līdz šim redzēti turpat “Hamletā” – spulgace Aija Urbiņa (reiz Rudzīte), dzelzs lēdija Sandra Betkere, gudriniece Līga Ābele, viltnieks Emīls Mednis, šķelmis Mārtiņš Bitāns un spēkavīrs Raivis Vidzis. Pirms izrādes riņķī apkārt tika sludināts, ka piedevām to vēl visu vadīšot kluba leģenda – Mārtiņš “Mārcis” Daugulis, taču šoreiz viņa vietā tomēr kaut kā bija iemaldījies GarJānis, kuru improteatris.lv lasītāji vairāk pazīst no mūsu pašu veidotā teātru sadarbības projekta – Jam-teātra šova “Pilnīgi Slepeni!”.

Atšķirībā no trešdienu izrādēm “Hamletā”, šeit varēja redzēt dažādas improvizācijas formas – gan vecas un jaunas tehnikas, gan brīvās formas paraugus, vienlaikus saglabājot “Hamletam” raksturīgo auru un skatītājam ierasto saturu.

Tiesa gan, tūdaļ jāsaka, ka tieši “Hamletā” to vairs redzēt nevarēsiet – “CITs improvizācijas teātris” grasās savas izrādes spēlēt Rīgas klubā “Četri balti krekli”, kur pirmā izrāde notikšot tā ap oktobra vidu. Sekojiet mūsu afišai – tur par to informācija būs pavisam noteikti!

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *