Ļoti slepena informācija

Pašās mēneša beigās, 31. janvāra pievakarē Rīgas kluba “A Nice Place” telpās norisināsies jau 10. improvizācijas teātru sadraudzības izrāde – Jam-teātra šova “Top Secret!” ietvaros, kurā ikreiz piedalās atšķirīgs aktieru sastāvs ar dažādu teātru pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar tiem skatītāju un īstā jam-session radītu kaut ko pavisam jaunu, iepriekš neiestudētu un pat neparedzētu.

Šoreiz izrādē piedalīsies: Mārtiņš “Mārcis” Daugulis, Kārlis Streips, Aija Rudzīte un Toms Zvejnieks. Izrādi vadīs jau viņreiz tādā pašā amatā redzētais Arnis Stuburs no teātra “5 uz perona”. Savukārt, visu to lērumu, ko aktieri vēl nezina, tradicionāli gatavo Improteatris.lv radošie prāti.

Informācija no Slepenie.lv:

 Mārtiņš “Mārcis” Daugulis – uz improvizācijas skatuves pirmoreiz kāpis īsi pēc pēdējās gadu tūkstošu maiņas – un tā arī vēl līdz pat šim brīdim nav sapratis, kā no tās nokāpt. Krietnu gadu skaitu manīts uzstājamies teātrī “Hamlets”, kādu brīdi šurpu-turpu bīdījis improvizācijas teātri krievu valodā “Старт”, šobrīd aizraujas ar citzemju stand-up un improvizācijas komiķu uzstāšanās organizēšanu Latvijā (kuras pats mēdz arī vadīt, publiski piesakoties kā Martin Lett). Ikdienas dzīvē tikpat daudzšķautņains kā uz skatuves.

 Toms Zvejnieks – teātra gaitas uzsācis jau 1997. gadā, darbojoties bērnu un jauniešu centra “Laimīte” teātra pulciņā, bet no 2001. gada turpat arī teātra sporta pulciņā. 2003. gadā uzkāpis uz skatuves teātrī “Hamlets”, bet 2004. gadā pievienojies improvizācijas teātrim “Laiva”, kurā darbojies līdz 2010. gadam. Kopš 2006. gada piedalījies dažādos improvizācijas un teātra sporta festivālos (vietējos un starptautiskos), tai skaitā arī kā pasniedzējs. Ir Teātra Sporta rokasgrāmatas līdzautors. No 2009. līdz 2012. gadam uzstājies improvizācijas teātra “Improzoo” sastāvā. Šobrīd ir improvizācijas teātra nodarbību vadītājs Katlakalna kultūras namā un jaunā improvizācijas teātra “5 uz perona” galvenais bīdītājs.

 Aija Rudzīte – 2000. gadā, mācoties vēl vidusskolā, uzsākusi iepazīšanos ar teātra sporta tehnikām Valmieras teātra aktiera Krišjāņa Salmiņa vadībā. Vēlāk, stājoties uz studenta takām Rīgā, kādā aklajā randiņā Aija nonākusi Rolanda Zagorska vadītajā improvizācijas teātri “Hamlets”. Pie tā vainīgo puisi Aija tā arī vairs nav satikusi, bet “Hamletā” gan palikusi un spēlē joprojām. Improvizēšana kā hobijs Aiju novedis arī pie viņas pamatnodarbošanās – pasākumu, semināru un apmācību vadīšanas un organizēšanas. Šī iemesla dēļ papildus politologa izglītībai sākusi jau otrās bakalaura studijas – šoreiz kultūras vadībā.

 Kārlis Streips – pa pusei latvietis un pa pusei amerikānis, un vēl viņā ir trešdaļa radio un TV žurnālista, trešdaļa universitātes pasniedzēja un trešdaļa tulkotāja, ik pa brīdim mēdz arī paimprovizēt. Redzēts uz skatuves gan “Hamletā”, gan “Spiedienā”, gan “Rīgas Improvizācijas teātrī” (piedaloties “The Second City” viesizrādē) un citur.

Klubs “A Nice Place” atrodas Rīgā, Citadeles ielā 2 (pie krustojuma ar Muitas ielu). Ieejas maksa 3 Ls (kluba biedra kartes īpašniekiem 2 Ls). Izrādes sākums paredzēts plkst. 20:00, klubs un bārs darbosies jau stundu agrāk!

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *