Impro-studijas uzņem audzēkņus

Jau pie durvīm klauvē rudens, un improvizācijas teātru pasaulē tas nozīmē intensīva darba perioda atsākšanos. Tas vienādi attiecas gan uz pašu teātru izrādēm, gan arī jaunās improvizatoru paaudzes gatavošanu – sarosījušās teātru mācību studijas.

Uzlabot pašprezentācijas prasmes un iegūt izpratni par improvizācijas teātra skatuvi steidz aicināt gan skatītājam labi pazīstamais Rīgas Improvizācijas teātris, gan šai ziņā ilgstošiem nopelniem bagātā studija “Hamlets” un citi.

Ne viens vien šādu zinību ieguvējs drīz pats parādās pie impropasaules apvāršņiem, taču arī ārpus teātra apmācība studijā mēdz noderēt – gan veiksmīgai pasākumu organizēšanai un vadībai, gan jebkurā citā nozarē, kurā nepieciešama uzstāšanās plašākas sabiedrības priekšā.

Teātra “Hamlets” studijas pirmā nodarbība gaidāma šī gada 5. septembrī un to vadīs Rolands Zagorskis, savukārt, Rīgas Improvizācijas teātra studija Raimonda Ruzenieka vadībā darbu uzsāks dienu vēlāk, 6. septembrī. Cik zināms, parasti teātra mācību studijas ir sekmīgi darbojušās arī grupām “Improvīns” (vadītājs Mārcis Viļums), “Mēs” (vadītāja Ligita Smildziņa), “Improzoo” (vadītāja Līga Strūberga).

Iespējams, arī citiem teātriem šogad darbosies šādas studijas, taču portālam Improteatris.lv par to pagaidām trūkst informācijas – taču ikkatrs var vienmēr pats sazināties ar savu favorītu un visu uzzināt. Studiju un teātru kontakti atrodami tam veltītā portāla sadaļā.

Līdzīgi raksti


1 atbilde uz Impro-studijas uzņem audzēkņus

 1. Toms says:

  Ir iespēja mācīties arī pie manis. Nodarbības ir bez maksas un notiek Katlakalna Tautas namā. 15 min brauciens no centra. Vecuma grupas: vidusskola un studenti.
  Par mani īsumā: Ilggadīgs improvizators, ar lielu pieredzi. Spēlējis esmu gan ITS Laiva, IT Improzoo, Hamletā ar kāds laiks ir bijis. Esmu sertificēts improvizācijas teātra pasniedzējs, pasniedzu Katlakalnā, ik pa laikam vadu arī meistarklases.
  Sīkāka informācija:
  epasts: tominsh2@inbox.lv
  var arī meklēt draugiem.lv: Toms Zvejnieks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *